Δεκ 03 2018

Επέτειος Εξέγερσης Πολυτεχνείου 2018

polytexnioΤην Παρασκευή, 16-11-2018, το σχολείο μας γιόρτασε την επέτειο του Πολυτεχνείου. Δείτε τη γιορτή μας η οποία συμπεριλάμβανε και θεατρικό δρώμενο στο κανάλι YouTube του 6ου ΓΕΛ. Συγχαρητήρια στους μαθητές που συμμετείχαν στο θεατρικό δρώμενο:
Γεωργίου-Ζωναράς Απόστολος, Γεωργίου-Ζωναράς Χρήστος, Γιαννοκώστα Βίβιαν, Κολοκυθά Μαρία-Μαγδαληνή, Πλατή Καλλιρόη, Σιορίκη Ελίνα, Σπανού Αφροδίτη, Τομαρίδης Θάνος, Τσάμη Αικατερίνη
καθώς και στους μαθητές που βοήθησαν: Τσιλιμπώκο Σπύρο, Γκεσούλη Χρήστο, Ξυγκά Δημήτριο. Συγχαίρουμε τους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς Κακαγιάννη Θεοδώρα, Πιπέρου Μαρία και Ταμπάκη Χάρη για τη γιορτή και για την καθοδήγηση και εμψύχωση των μαθητών μας.