Πολυτεχνείο 2019

πολυτεχνειο Επέτειος Εξέγερσης Πολυτεχνείου

Την Παρασκευή, 15-11-2019, το σχολείο μας γιόρτασε την επέτειο του Πολυτεχνείου. Η γιορτή περιλάμβανε προβολή παρουσίασης, μουσική και τραγούδια ζωντανά. Συγχαρητήρια στους μαθητές Ξευγένη Ειρήνη, Τσώλο Παναγιώτη, Λέρτα Βασίλη που αφηγήθηκαν τα γεγονότα, στη Ζαμπάρα Αντιγόνη που τραγούδησε και έπαιξε κιθάρα, στον Καττή Βασίλη που έπαιξε κλαρίνο, στη Μαρνέζου Ιωάννα που έπαιξε αρμόνιο και στη Κομπορόζου Δανάη για τη τεχνική υποστήριξη. Συγχαίρουμε τις εκπαιδευτικούς Σκεπετάρη Βασιλική και Ασημάκη Κατερίνα που επιμελήθηκαν άρτια την εκδήλωση.
Δείτε τα τραγούδια και τη μουσική της εκδήλωσης στο κανάλι youtube του σχολείου μας: https://youtu.be/ws-PWYrc6T0