Μάι 21 2018

Συγχαρητήρια στη μαθήτρια μας Αφροδίτη Σπανού!

Αντίγραφο από σημαμορφωτικός 01Θερμά συγχαρητήρια στη μαθήτρια Αφροδίτη Σπανού του τμήματος Α2 του 6ου ΓΕΛ Αγρινίου που διακρίθηκε στον 10ο Πανελλήνιο Μαθητικό Λογοτεχνικό Διαγωνισμό που διοργάνωσε ο Μορφωτικός Όμιλος Πετρούπολης. Δείτε παρακάτω την ανακοίνωση του Μορφωτικού Ομίλου Πετρούπολης:

Μορφωτικός Όμιλος Πετρούπολης

10ος Πανελλήνιος Μαθητικός Λογοτεχνικός Διαγωνισμός

Υπό την αιγίδα του Ομίλου για την UNESCOΤΛΕΕ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Το διοικητικό συμβούλιο του Μορφωτικού Ομίλου Πετρούπολης σας ανακοινώνει τα επίσημα αποτελέσματα από τον 10ο Πανελλήνιο μαθητικό λογοτεχνικό διαγωνισμό  που αφορούν διάκριση μαθήτριας του σχολείου σας.

Η διακριθείσα μαθήτρια είναι η

Αφροδίτη ΣπανούΈπαινος

Τα μέλη του Δ.Σ. του ομίλου μας καθώς και η επιτροπή βαθμολόγησης, συγχαίρουν την παραπάνω εκκολαπτόμενη λογοτέχνη για τη διάκρισή της και της εύχονται καλή πρόοδο στα ελληνικά γράμματα και σε ό,τι δημιουργικό προάγει θετικά τη σκέψη της.

Το Δ.Σ.